Mockup Image

کامپاند لاستیک

تولید انواع کامپاند لاستیک

01

لاستیک ضد سایش ( PBR )

لاستیک ضد سایش از جمله لاستیک های پرکاربرد از لاستیک های کامپاند درعرصه صنایع بوده و بدون شک بهترین گزینه برای استفاده در ماشین آلات صنعتی که در معرض سایش و اصطحاک زیاد قرار دارند است.

02

لاستیک ضد اسید ( EPDM )

لاستیک ضد اسید نوعی لاستیک ترکیبی است که مقاومت بالایی در برابر اسید، اشعه ایکس، گاز، مواد قلیایی، حرارت، زنگ زدگی و ... دارد و به دلیل حفظ قابلیت لاستیکی و عایق بودن خود تا 60 کیلو ولت ( Kv ) کاربردهای فراوانی دارد .

03

لاستیک ضد روغن ( NBR )

بدون شک لاستیک NBR در مواقعی که مقاومت در برابر خرابی و خوردگی ناشی از مواد روغنی مد نظر باشد است یکی از بهترین گزینه هاست از این نوع لاستیک در تولید محصولاتی از قبیل محفظه های روغن واشرها ، دیافراگم پمپ های سوخت ، لوله های پلاستیکی گازوئیل،ادوات چاپ و غلتک و چرخ های متحرک، استفاده می شود .

04

لاستیک کلروپرن ( CR )

کلروپرن ( CR) با نام نئوپرن نیز شناخته می شود و یک خانواده از لاستیک های مصنوعی است . به عنوان نقاط ضعف آن میتوان به بالا بودن قیمت نسبت به سایر پلیمرهای لاستیکی و ضعیف بودن خواص الکتریکی و عایق الکتریکی به دلیل قطبی بودن باشد

05

لاستیک استریل بوتادین ( SBR )

لاستیک SBR یاRubber Styrene-butadiene یکی از ارزان قیمت ترین و پرکاربردترین پلیمرها می باشد که در دنیا بالاترین حجم تولید و مصرف را دارد و به عنوان پلیمر همه منظوره نیز نام گذاری می شود .

06

لاستیک وایتون ( Viton )

نوعی لاستیک سلول بسته است که با یک پوسته مقام در هر دو طرف لاستیک تولید می شود که باعث افزایش مقاومت آن در مقابل پارگی می شود. اصلی ترین کاربرد لاستیک Viton درسیستم های خلاء و مکانهایی که نیازمند مقاومت در برابر نفوذ پذیری گاز را دارند می باشد

07

کامپاند مستربچ ( Compound )

برای افزایش کاربرد پلیمرها و دستیابی آهنها به خواصی که مد نظر ما می باشد . باید تغییراتی را در ساختار آنها به وجود آورده و افزودنی هایی را به آن اضافه کرد . به طور کلی به فرآیند اضافه کردن افزودنی ها و ساخت و تولید پلیمر مورد نظر کامپاند گفته می شود.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین رخدادها با خبر شوید